Windery

flagi firmowe Jako producent oferujemy rollupy oraz windery - to inaczej maszty reklamowe czy beachflagi. Nieustannie spotyka się je na plażach, imprezach plenerowych, spotkaniach biznesowych, na stokach narciarskich, targach oraz w sklepach. Windery popularność zawdzięczają swojej nieskomplikowanej i lekkiej konstrukcji, która nie sprawia problemu w częstym transporcie.

Windery, które produkujemy powstały z masztu aluminiowego i wysokogatunkowych głowiczek. Produkcja flag reklamowych tego rodzaju odbywa się po ówczesnym zatwierdzeniu projektu przez klienta oraz wybraniu dowolnego formatu. Wiecej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.reklamowe-flagi.pl

Rollupy producent

flagi wrocław Na naszej stronie internetowej widnieją gotowe windery, które można zamówić bez dodatkowego czasu oczekiwania możemy również wyprodukować winder o jakimkolwiek rozmiarze, jednak termin realizacji będzie nieco dłuższy. Tworzone przez nas windery na końcowym etapie produkcji, zostają poddane usłudze prania flag w specjalnych środkach chemicznych, która podwyższa ich trwałość oraz odporność na czynniki zewnętrzne, na które są nieustannie narażane. Rollupy producent Reklamatic zaprasza do skorzystania z oferty.