maszty flagowe

flagi firmowe Jest to innowacyjna metoda, która gwarantuje powiewanie flagi we wszystkich warunkach pogodowych. Zamontowany przez naszą firmę specjalistyczny mechanizm, powstrzymuje przyczepianie się flagi do podstawy masztu. Profesjonalne flagi przenośne — tylko u nas Windery reklamowe oraz maszty flagowe dostępne w atrakcyjnych cenach i bardzo wysokiej jakości. Windery reklamowe prezentują się imponująco w pomieszczeniach jak i na zewnątrz. Przy zastosowaniu masztów przenośnych można z łatwością przetransportować windery do określonego miejsca — maszt wykonany jest ze składanych prętów, dlatego wystarczy tylko spakować je, w dołączona do zestawu torbę transportową. Obecnie windery są najpopularniejszą formą reklamy, z tego względu proponujemy Państwu flagi w dowolnych wymiarach oraz z dowolnym nadrukiem.

Dla naszych stałych klientów gwarantujemy bezpłatny serwis masztów Nasze produkty w szczególności oferujemy klientom zamieszkałym na terenie województw takich jak: podlaskie| warmińsko – mazurskie| mazowieckie| kujawsko – pomorskie| pomorskie| zachodnio – pomorskie| łódzkie Przed wydaniem gotowego produktu, zawsze wykonujemy usługę jaką jest pranie flag Nasze maszty flagowe to produkty najwyższej jakości które trafiają do całej Europie Środowej i Zachodniej.

Maszty obrotowe

flagi wrocław Nie wiesz, jaki maszt będzie odpowiedni ?— zamów nasz bezpłatny próbnik Nasze windery umieszczamy na masztach teleskopowych bądź segmentowych. Maszt teleskopowy umożliwia regulację flagi od 2,5m – 8m. Natomiast przy maszcie segmentowym, zasięg flagi wynosi tylko i wyłącznie 6,5 m. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do przytwierdzenia winderu do podłoża oferujemy szereg rozmaitych podstaw, dostosowanych do potrzeb klienta. Odporna na wszelkie uszkodzenia podstawa umożliwia wystawienie flagi, w dowolnych warunkach pogodowych — możliwość przytwierdzenia flagi do gruntu zarówno miękkiego jak i twardego, poprzez zastosowanie naszych podstaw wkręcanych, krzyżowych czy wbijanych. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://flagi-reklamatic.pl/