Druk flag

flagi firmowe Oferujemy druk flag oraz sprzedaż masztów flagowych do tych flag. Jesteśmy producentem rollupów reklamowych, które są mobilne, łatwe w montażu, niebywale lekkie oraz eleganckie. Rollup umożliwia zaprezentować w niezwykle efektowny sposób usługę bądź produkt oferowany przez dane przedsiębiorstwo. Przeznaczony jest do wewnętrznych ekspozycji w miejscach takich jak: Konferencje| targi reklamowe| hole firm oraz korporacji| banki| imprezy charytatywne

Rollupy są fenomenalnym sposobem dla osób oraz firm, gdzie w grę wchodzi niska cena oraz skuteczny przekaz informacji. Posługując się taką wersją flagi Możesz wyróżnić się efektowną reklamą — niewielu przedsiębiorców przekonało się do zastosowania tak nowoczesnej formy reklamy. Główną korzyścią zainwestowania w rollupy jest ich mobilność. Przesunięcie rollupu z jednego miejsca na drugie, w przeciwieństwie do innych flag nie stanowi żadnego problemu.

Warszawa, Kraków - Wrocław

flagi wrocław Rollup zrealizowany jest przy pomocy wysokogatunkowego materiału, dzięki czemu kolory nadrukowane na fladze są barwne i wyraźne przez cały okres eksploatacji. Dodatkowo rollup składa się w mgnieniu oka do załączonej torby zabezpieczającej — zapewnia to szybki transport flagi z miejsca na miejsce. Oferujemy również druk flag reklamowych oraz firmowych.