Lokalizacja

Browar Kamienica zlokalizowany jest w malowniczej scenerii u stóp Śnieżnika, 5km od Stronia Śląskiego i 10km od Lądka Zdrój na terenie Stacji Narciarskiej Kamienica. Jest to doskonałe miejsce wypadowe zarówno w przypadku wycieczek pieszych lub rowerowych jak i uprawiania narciarstwa zjazdowego i biegowego. Przy browarze znajduje się duży bezpłatny parking, na którym mogą państwo zostawić samochód.

Dojazd samochodem

Jadąc przez Wrocław należy kierować się na węzeł Bielany a następnie drogą nr 8 do Kłodzka (86 km). Przed miastem należy skręcić w lewo (kier. Boboszów) na drogę nr 33 do Żelazna (7 km). Tam należy odbić w lewo i jechać drogą nr 392 przez Lądek Zdrój do Stronia Śląskiego (30km). W Stroniu należy obrać kierunek na Bolesławów i Kamienicę (5km).

Żeby dotrzeć z Wałbrzycha do Kłodzka najlepiej wybrać drogę nr 381 (55 km). Następnie trzeba przejechać przez miasto i kierować się na drogę numer 33 do Żelazna.

Z okolic Opola lub Sląska zaleca się podróż drogą nr 46 przez Nysę, obwodnicę Paczkowa oraz Złoty Stok do Kłodzka (90 km). Następnie na rondzie kierunek Boboszów i droga nr 33 do Żelazna.

Współrzędne GPS: N 50° 15' 4" E 16° 53' 11"